Szyby niebieskie...

Ogólnie jestem strasznie słaba w nowoczesność. Telewizja nudzi mnie jeszcze od czasów kiedy to nie było modne i wszyscy dziwili się, jak ja mogę nie mieć telewizora. Teraz to jest trendy i każdy szczyci się tym że nie ogląda, gardzi, nie ma. Tymczasem mój ostatni telewizor jaki miałam był jeszcze kineskopowy, lata świetlne temu, a na pewno w ubiegłym stuleciu. Teraz natomiast z różnych przyczyn ten nowoczesny, płaski telewizor mi się pojawił w domu i nawet mam też telewizję, którą rzadko bo rzadko ale jednak oglądam. Nadal nie rozumiem czemu do telewizora muszą być aż dwa piloty i nadal zdarza mi się spowodować jakąś straszliwą zawieszkę.
Tak też było ostatnio i spanikowana zadzwoniłam do kumpla, żeby mu zakomunikować, że ZEPSUŁAM telewizor. On się pyta ale jak to, co zepsułaś. Ja na to, że nie wiem, że chciałam wrócić do poprzedniego programu i kliknęłam cofnij, ale to się nie zmieniło, więc ja jeszcze raz cofnij i jeszcze raz i cofnij, cofnij, cofnij, aż wszystko zniknęło i nic nie działa teraz, nie reaguje. On na to, czy resetowałam. Oczywiście, że tak, wszystko resetowałam i znowu klikałam cofnij, cofnij, cofnij, żeby może jakoś cofnąć do tego sprzed pierwszego cofnij. A on na to do mnie mówi: no to nie wiem, najwidoczniej cofnęłaś do czasów, w których nie było jeszcze telewizji. O i o i taka to pomoc!

nieokreslona 28.11.2017, 19:31

Jak się masz? Coś pusto...

kotoju 24.11.2017, 22:36

tyż mam telewizję od jakichś 3 miesięcy. no, kurde, pani, my to jesteśmy trendsetterzy. zobaczysz, że za jakiś czas tv będzie modne. tak jak disko w polu teraz. ja normalnie już rozpoznaję, czyj akurat pedalski głos śpiewa!

nieokreslona 12.11.2017, 20:51

Czytając troszkę się posmialam. Ja i technologia wszelaka oprocz telefoni i komputera wlasnie tak wyglada ludzie tylko mówią, że nie oglądają...

Ania 12.11.2017, 19:35

Straszne czasy nastały, a niby 21 wiek. 13 pilotów i 200 tysięcy przycisków. Nobel dla tego, kto wymyśli jednego pilota z sześcioma - uwaga! oddalonymi od siebie o co najmniej 3 cm przyciskami i tenże pilot obsłuży wszystko. Nawet bidet.

donpepego 10.11.2017, 23:40

Ku.........wa jak ja bym chciał umieć tak cofnąć! Naucz! A udowodnię, że o rozmowie, gitarze i milczeniu można zbudować zacną czajchanę na 70 a nie głupie 3 lata...

exlibra 10.11.2017, 22:11

:D
To ja tak "psuję" TV u syna w domu :x
Lata mi potem na ekranie, od ramki na górze do ramek z boku i do ramki na dole informacja, że brak połączenia z czymkolwiek, a na pewno z widzem czyli ze mną ;)

Syn wraca, bierze pilot (jeden z dwóch) do ręki i znów wszystko działa, a którym pilotem klika i które klawisze sprawiają powrót wizji, niestety nie wiem, bo to "takie proste" :D