Kuchnie świata w wykonaniu mojej mamy

Ponieważ mój tata prezentuje konserwatyzm kulinarny to moja mama całe życie gotuje tylko schabowe i mielone, schabowe i mielone. No wyśmienicie jej ta klasyczna kuchnia wychodzi, ale nie ma ona zbyt dużego pola do eksperymentu. W sensie mama, nie kuchnia. I potem skutki są takie, że dostaję od niej takiego oto smsa:
"Kupiłam wczoraj tzatziki myślałam że to jakieś gotowe danie a to chyba jakiś sos. Nie wiesz czasem z czym to się je?" Myślałam, że padnę. Ale ciąg dalszy był jeszcze lepszy: "No właśnie w internecie wyczytałam, że to sos i że ma w składzie ogórki. A to stało na regale z rybami i myślałam że to jakaś sałatka rybna." No uwielbiam moją mamę :D

kedavra 30.07.2013, 14:26

Moja kuzynka kiedyś myślała, że jak jest napisane na kubku "COFFE TO GO" to znaczy, że jest to kawa z TOGO. Co lepsze, podzieliła się nawet swoją refleksją na temat tego, że to super, że w Togo się gospodarka polepszy dzięki temu, itp. :P

yanielka 28.07.2013, 23:31

U mnie mama gotuje wyśmienicie, ale tata to chyba jeszcze lepiej, tylko nie można o tym mówić na głos ;D

A takie smsy... to mama zawsze dostaje ode mnie (!), bo ja w kuchni jestem jak dziecko we mgle :D

Patrycja S 28.07.2013, 22:36

Haha :D ja też Ją uwielbiam! :)
lawendowy-motyl.blogspot.om

devinette 28.07.2013, 08:57

To się nie ma z czego śmiać. Za jakiś czas my nie będziemy nadążać za nowościami, nie tylko kuchennymi i będziemy pytać dzieci i internet co i jak. Świat się za szybko zmienia. Ja już czasem nie ogarniam :)

donpepego 25.07.2013, 14:30

a tzatziki całkiem nieźle pasują do kotleta - sprawdzone ;-) mimo że ja to spokojnie bez kotletów mogę się obejść i mięs ogólnie, więc wolałbym podsmażany ser z cacykami na ten przykład.